Nederlandse marathonranglijst aller tijden vrouwen (binnen 3.00.00)

Dutch alltime marathon rankings women (within 3.00.00)


Laatste update: 26 oktober 2021, 14.04 uur

Last update: October 26, 2021; 14:04 hrs CET

Copyright © 1987-2021 by Michel Franssen


In deze ranglijsten verwerken wij alleen brutotijden,
conform IAAF Rule 165 (IAAF Competition Rules 2012-2013):

"... The official time shall be the time elapsed between the

firing of the starting gun and the athlete reaching the finish line.

However, the time elapsed between an athlete crossing the start

line and the finish line can be made known to him, but will not

be considered an official time..."


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
2.22.22 Lornah Kiplagat 20.03.74 Hylas Osaka 26.01.03
2.23.12 Susan Chepkemei 25.06.75 Maasbree Londen 13.04.03
2.24.27 Hilda Kibet 27.03.81 Castricum Rotterdam 10.04.11
2.26.34 Carla Beurskens 10.02.52 Scopias Tokio 15.11.87
2.26.46 Andrea Deelstra 06.03.85 Heerenveen Berlijn 27.09.15
2.27.32 Miranda Boonstra 29.08.72 Nijmegen Atletiek Rotterdam 15.04.12
2.28.18 Jill Holterman 11.09.91 Zaanland Enschede 18.04.21
2.28.45 Nadesjda Iljina 02.04.64 Tilburg RR Eindhoven 10.10.99
2.29.07 Elizeba Cherono 06.06.88 Thor Gold Coast 02.07.17
2.29.30 Ruth vd Meijden 15.08.84 Cifla Enschede 21.04.21
2.31.26 Anne van Schuppen 11.10.60 Hague RR Rotterdam 28.04.96
2.31.51 Heleen Plaatzer 20.11.79 Cifla Rotterdam 15.04.12
2.31.52 Sandra vd Haesevelde 01.01.71 Zuidwal Amsterdam 21.10.01
2.32.28 Marja Wokke 21.03.57 ADA Eugene 07.09.80
2.32.34 Bo Ummels 24.08.93 Unitas/TDR Amsterdam 20.10.19
2.33.20 Inge de Jong 06.06.76 Trias Rotterdam 10.04.16
2.33.24 Kim Dillen 15.01.83 Eindhoven Atletiek Berlijn 24.09.17
2.33.28 Kristyna Loonen 26.07.70 Phanos Rotterdam 10.04.05
2.33.40 Jip Vastenburg 21.03.94 AV'34 Apeldoorn Sevilla 23.02.20
2.34.12 Wilma van Onna 13.06.55 PAC Eindhoven 10.10.99
2.34.18 Joke Kleyweg 29.01.62 Sparta Rotterdam 21.04.91
2.34.26 Heather McDuff 17.05.58 PSV West-Berlijn 09.10.88
2.34.52 Tirza vd Wolf 26.05.94 Reeuwijk Rotterdam 24.10.21
2.35.07 Merel de Knegt 09.05.79 Tilburg RR Eindhoven 14.10.12
2.35.12 Marjan Freriks 13.12.61 PEC Rotterdam 17.04.94
2.35.32 Wilma Rusman 14.05.58 Unitas Rotterdam 20.04.85
2.35.53 Irma Heeren 16.04.67 Dynamica Rotterdam 18.04.99
2.36.14 Mieke Pullen 14.07.57 DAK Eindhoven 12.10.97
2.36.36 Vivian Ruijters 31.08.71 Prins Hendrik Eindhoven 12.10.03
2.36.52 Annelieke vd Sluijs 10.02.66 Haag Atletiek Lissabon 02.12.01
2.37.28 Annie van Stiphout 30.09.52 HAC Helmond Amsterdam 08.05.82
2.37.40 Lindsay van Marrewijk 04.02.83 Haag Atletiek Rotterdam 10.04.11
2.37.44 Jolanda Homminga 03.07.59 ADA Rotterdam 22.04.90
2.37.54 Stefanie Bouma 31.08.82 Groningen Atletiek Rotterdam 13.04.14
2.38.32 Mariska Kramer-Postma 26.04.74 Friesland Eindhoven 13.10.13
2.39.29 Ine Valentin 11.02.57 Hague RR Frankfurt 22.10.89
2.39.29 Loedmilla Afonsjoechina LGPK Amsterdam 17.10.99
2.39.32 Eefje van Wissen 17.11.47 Hollandia Enschede 12.10.85
2.40.20 Marianne vd Linde 06.07.62 Hellas Reims 22.10.95
2.40.22 Daisy Hombergen 22.01.63 Hellas Rotterdam 28.04.96
2.40.47 Marijke de Visser 15.01.93 Cifla Rotterdam 24.10.21
2.40.57 Liesbeth van Ast Delta Sport Eindhoven 10.10.93
2.41.06 Gerrie Timmermans 09.04.52 Marvel Rotterdam 16.04.89
2.41.06 Ingrid Prigge 04.11.63 LAAC Amsterdam 15.10.06
2.41.24 Miriam van Reijen 26.10.83 Phanos Rotterdam 11.04.10
2.41.25 Eva van Zoonen Castricum Amsterdam 17.10.21
2.41.53 Petra van Limpt 10.01.54 Prins Hendrik Rotterdam 05.04.92
2.42.07 Reina Visser 02.12.85 LAAC Twente Enschede 27.04.14
2.42.14 Pauline Claessen 19.08.80 Nijmegen Atletiek Sevilla 25.02.18
2.42.30 Samantha Luitwieler Dynamica Amsterdam 17.10.21
2.42.33 Barbara Lommen Scopias/Albuquerque Rotterdam 23.04.95
2.42.45 Marije Geurtsen 31.07.85 Hellas Berlijn 29.09.19
2.43.28 Caroline Lucas 27.09.60 Sagitta Tokio 17.11.85
2.43.45 Marlie Marutiak 30.09.58 Caesar Berlijn 30.09.90
2.43.47 Renée Vranken Stein Rotterdam 10.04.16
2.43.50 Oda Roelofs Nijmegen Apeldoorn 05.02.94
2.44.07 Inge van Bergen 20.06.72 Unitas Eindhoven 14.10.12
2.44.09 Barbara Kamp 05.07.61 PAC Frankfurt 28.10.90
2.44.21 Mireille Baart Pallas'67 Amsterdam 15.10.17
2.44.30 Claudia van Rijn Leiden Atletiek Eindhoven 14.10.12
2.44.38 Jeanne Jansen 28.12.60 DES Rotterdam 17.04.94
2.44.46 Erica Souverein 15.12.63 SAV Eindhoven 10.10.99
2.44.54 Patricia Schreurs 25.04.76 Utrecht Berlijn 29.09.19
2.45.00 Marijke Abramsen ADA Amsterdam 15.09.91
2.45.02 Agnes Hijman 17.01.66 Veenlopers Rotterdam 18.04.99
2.45.28 Tonny Gijsen 23.02.57 Prins Hendrik Zwolle 02.10.94
2.46.01 Mieke Aanen 02.05.63 Haag Atletiek Eindhoven 09.10.94
2.46.11 Sandra ter Horst 28.04.73 Ciko'66 Eindhoven 10.10.04
2.46.12 Nesrine Leene Hellas Berlijn 29.09.19
2.46.14 Thea Sybesma 18.11.60 Ermelo Apeldoorn 06.02.93
2.46.35 Joke van Gerven 18.05.49 NSL Rotterdam 20.04.85
2.46.44 Liesbeth Freriksen 15.07.57 Goor'75 Apeldoorn 01.02.97
2.47.11 Annie Rindt 28.01.58 PSV Maassluis 07.04.84
2.47.22 Marlies Overbeeke 25.06.80 Rotterdam Atletiek Amsterdam 17.10.10
2.47.33 Marlies Jongerius 22.03.79 AV'56 Berlijn 28.09.03
2.47.33 Ingrid Versteegh Sprint Rotterdam 10.04.16
2.47.34 Conny vd Ouweland 11.04.63 LADB Eindhoven 12.10.03
2.47.39 Manna Kwak 14.12.44 Zuidwal Rotterdam 17.04.94
2.47.44 Yvonne Kassenberg 28.08.74 Lionitas Eindhoven 14.10.12
2.47.50 Claire Spauwen 25.06.50 Achilles-Top Waldniel 02.10.76
2.47.58 Trijnie Smeenge Dynamo'70 Amsterdam 12.05.84
2.48.00 Christine Toonstra 22.06.66 GAC Eindhoven 11.10.98
2.48.08 Philomena Vranken 06.01.57 Atos Rotterdam 21.04.91
2.48.08 Bregje Smits Eindhoven Atletiek Eindhoven 10.10.21
2.48.20 Corrie Bouwmeester Waterweg Enschede 05.06.94
2.48.44 Stijntje Reulen Arzier Genève Amsterdam 18.10.09
2.49.44 Francis Schinkel 28.04.65 Haag Atletiek Rotterdam 04.04.04
2.49.48 Femke Klous 02.05.76 Castricum Rotterdam 04.04.04
2.49.54 Matty Dijkstra Lionitas Zürich 24.04.88
2.49.58 Vanessa Gosselink-Van Dijk Flevo Delta Eindhoven 13.10.13
2.49.59 Grietje Hooisma DOS Kampen Amsterdam 11.05.86
2.49.59 Petra Sloots 10.09.71 Spark Rotterdam 13.04.03
2.49.59 Marisa Hopmans 19.04.79 Spado Rotterdam 11.04.10
2.50.00 Jacqueline Rustidge 28.04.68 Isala Rotterdam 18.04.99
2.50.27 Marlène de Boer 01.01.89 Amsterdam Rotterdam 24.10.21
2.50.30 Charlotte Marijn 19.09.77 Altis Amsterdam 20.10.19
2.50.42 Nancy Rehrer ADA Amsterdam 07.05.83
2.50.44 Marianne Knapen 18.10.47 DES Etten-Leur 29.10.88
2.50.46 Maaike van Gelder U-Track Amsterdam 17.10.21
2.50.47 Truus de Maré 25.06.51 Schoorl Berlijn 29.09.91
2.50.48 Katrien Bakker Pallas Etten-Leur 27.10.83
2.50.50 Claartje Maase-Raedts 03.04.78 Leiden Atletiek Amsterdam 21.10.07
2.50.50 Esther Schipper Castricum Amsterdam 18.10.09
2.50.56 Lenie van Ast Delta Sport Rotterdam 18.04.93
2.51.11 Karin vd Berg Bataven Amsterdam 12.05.84
2.51.25 Birgit de Nijs 27.06.58 Sparta Apeldoorn 06.02.82
2.51.25 Mieke Klein Lycurgus Amsterdam 07.05.83
2.51.25 Irene Kalter Daventria Rotterdam 11.04.10
2.51.34 Fatiha Adda 06.12.72 AV'23 Amsterdam 16.10.11
2.51.34 Liselotte vd Berg Zoeterwoude Rotterdam 07.04.19
2.51.34 Monica Haydock 01.01.81 Hilversum Rotterdam 24.10.21
2.51.39 Hinke Schokker Eastermar Berlijn 16.09.18
2.51.40 Carla Ophorst 01.12.58 Olympus'70 Rotterdam 16.04.00
2.51.44 Geeske Jansen 05.03.59 GAC Hilversum Rotterdam 18.04.93
2.51.48 Anna ter Steege Groningen Atletiek Amsterdam 17.10.21
2.51.50 Greta Jansen 09.10.65 Impala Londen 17.04.94
2.51.53 Jenny Veeger Argo'77 Amsterdam 07.05.88
2.51.55 Mirjam Koersen 06.05.74 Hilversum Amsterdam 20.10.19
2.52.02 Mariska Scholtes Tilburg Road Runners Eindhoven 12.10.14
2.52.17 Jacelyn Gruppen 03.11.89 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 20.10.13
2.52.21 Greet Warnaar Hollandia Maassluis 13.04.85
2.52.22 Lotte de Hosson Groningen Atletiek Amsterdam 17.10.21
2.52.30 Esmée Möricke Cifla Enschede 27.04.14
2.52.34 Marita de Jong Unattached Rotterdam 19.04.86
2.52.34 Sanne Broeksma Rotterdam Rotterdam 09.04.17
2.52.48 Dineke Pronk Veteranen Nederland Etten-Leur 28.10.91
2.53.05 Natasja Janssen AV'23 Amsterdam 15.10.17
2.53.08 Barbara Zutt 07.03.81 Hera Amsterdam 16.10.11
2.53.25 Martine Smits Prins Hendrik Helmond 11.10.87
2.53.25 Lia Melis-González 23.02.60 Dynamo'70 Seoel 20.03.88
2.53.30 Liene Malsch 13.02.55 Almere Amsterdam 15.09.91
2.53.37 Martine Lust 14.07.65 Voorne Atletiek Rotterdam 19.04.98
2.53.39 Francis Schinkel 28.04.65 Haag Atletiek Utrecht 15.05.94
2.53.56 Marjan Huizing GVAV/Rapiditas Enschede 07.06.98
2.54.07 Plonie Scheringa 07.09.41 DEM Seoel 20.03.83
2.54.14 Yvonne van Vlerken 05.11.78 PAC Rotterdam 24.10.21
2.54.16 Truus Piels 03.05.60 Edam Berlijn 10.09.00
2.54.17 Pauline van Donkelaar 01.01.86 PAC Rotterdam 24.10.21
2.54.20 Siri White Te Werve Etten-Leur 27.10.83
2.54.20 Desirée Heijnen 09.02.66 Kimbria Rotterdam 16.04.89
2.54.25 Luci van Engelen 20.07.65 Rotterdam Rotterdam 09.04.06
2.54.26 Monique Bruins 26.11.63 Leiden Atletiek Rotterdam 22.04.01
2.54.28 Gerda Brummelhuis Haaksbergen Berlijn 25.09.94
2.54.31 Francine Lenssen 19.07.59 GAC Gemert Helmond 08.10.89
2.54.39 Hetty Everhardus 23.02.57 Noordkop Zwolle 02.10.94
2.54.39 Saskia Heijnen Leiden Atletiek Amsterdam 17.10.21
2.55.01 Michelle Eggenhuizen 14.11.69 PSV Rotterdam 04.04.04
2.55.11 Annette vd Tholen Trias Eindhoven 13.10.91
2.55.14 Nina Bakker Triathlon Almere Rotterdam 13.04.14
2.55.17 Mies Kuipers 21.12.58 Sprint Etten-Leur 27.10.90
2.55.22 Vanessa Hartman Brielle Rotterdam 10.04.16
2.55.27 Elise Elbert 11.04.61 LAAC Eindhoven 11.10.92
2.55.30 Mariska Dute Loopgroep PK Enschede 17.04.11
2.55.35 Marion vd Veerdonk 19.09.58 Prins Hendrik Rotterdam 18.04.93
2.55.39 Alice Otten Veteranen Nederland Eindhoven 12.10.86
2.55.43 Marjan Hoogerhoud Olympus'70 Utrecht 03.04.82
2.55.48 Sanne Mooldijk 20.10.98 Rotterdam Atletiek Rotterdam 24.10.21
2.55.51 Marijke Krutzen 10.07.62 NOP Leiden 08.06.97
2.56.05 Janny Vissers NSL Rotterdam 21.04.91
2.56.19 Ciska van Velzen Ilion Apeldoorn 06.02.88
2.56.20 Niesje Groenwold ADA Amsterdam 07.05.89
2.56.27 Arenda Abbink Atletics Nijverdal Eindhoven 13.10.13
2.56.39 Marja Verhoef 13.06.63 Phoenix Rotterdam 17.04.94
2.56.39 Selina vd Vliet Pijnenburg Eindhoven 11.10.15
2.56.46 Petra van Tongeren 18.09.63 Fennell West-Berlijn 01.10.89
2.56.46 J vd Akker De Keien Rotterdam 19.04.98
2.56.59 Trea vd Linden Achilles-Top Duisburg 28.09.85
2.57.01 Dini Ligtendag Rotterdam 21.04.91
2.57.01 Irene Zonneveld LG Aart Stigter Rotterdam 15.04.12
2.57.03 Anja van 't Schip LG Aart Stigter Eindhoven 14.10.12
2.57.06 Ellis Jacobs STB Amsterdam 17.10.21
2.57.08 Akke Kuipers Lionitas West-Berlijn 09.10.88
2.57.12 Corrie Konings 16.10.40 Sprint Rotterdam 05.07.75
2.57.12 Marjon de Kok Prins Hendrik Amsterdam 18.10.14
2.57.15 Nikita van Lierop 29.03.89 Rotterdam Atletiek Rotterdam 24.10.21
2.57.23 Kim Linstra Aart Stigter Amsterdam 17.10.21
2.57.25 Joke Menkveld AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 01.02.86
2.57.35 Mirjam Bijlsma-Veldman 30.12.64 De Drentse Aa Rotterdam 04.04.04
2.57.47 Mechtild Panhuysen Atletiek Maastricht Amsterdam 18.10.09
2.57.51 Claudia van Rijn Leiden Atletiek Amsterdam 18.10.14
2.58.06 Yvonne vd Helm Hellas Rotterdam 12.04.15
2.58.09 Ingrid Klaassen Holland Amsterdam Amsterdam 17.10.21
2.58.11 Tineke vd Berg Rotterdam Atletiek Amsterdam 16.10.11
2.58.12 Esther Schilt 01.04.69 PAC Rotterdam 18.04.93
2.58.12 Inge vd Meulen 21.05.73 Eindhoven Atletiek Eindhoven 14.10.12
2.58.13 Hennie Pot 27.11.51 Pijnenburg Utrecht 12.05.91
2.58.13 Loes Verstappen 01.01.71 Tilburg Road Runners Amsterdam 20.10.19
2.58.21 Rian vd Burgt 25.11.75 Valkenswaard Eindhoven 11.10.98
2.58.23 Sandra vd Kroonenburg 29.10.57 Scopias Rotterdam 22.04.01
2.58.25 Boukje Klaver 22.10.61 ARO'88 Eindhoven 08.10.00
2.58.29 Olga Maas Haag Atletiek Amsterdam 17.10.21
2.58.30 Els Bloemen Hague RR Rotterdam 20.04.85
2.58.31 T van Kouwen AV'23 Rotterdam 28.04.96
2.58.36 Elsemieke de Vos Spark Rotterdam 11.04.10
2.58.43 Moniek van Lieshout Haag Atletiek Amsterdam 17.10.21
2.58.57 Anja van Vliet 09.01.62 LGPK Eindhoven 10.10.99
2.58.58 Melanie Spruijt Running2000 Rotterdam 11.04.10
2.58.58 Kim Fairley 24.06.85 Cifla Boston 20.04.15
2.58.59 Ines van Rinsum Arnhem Arnhem 10.04.11
2.59.00 Saskia Kooyman Delvers Schoorl 15.02.98
2.59.07 Mies van Berlo Lieshout Eindhoven 10.10.93
2.59.10 Susan Hagervoort Triathlon Amsterdam 16.10.11
2.59.14 M Damveld LAAC Rotterdam 17.04.94
2.59.16 Ilonka vd Hengel Triathlon Rotterdam 10.04.11
2.59.20 Riek vd Linden GVAC Eindhoven 11.10.92
2.59.22 Yvonne Ketelaars Deurne Eindhoven 09.10.94
2.59.22 Angélica Esparza AAC Rotterdam 10.04.11
2.59.25 Christa van Meer Spado Rotterdam 19.04.98
2.59.36 Joyce Evers Veteranen Nederland Rotterdam 20.04.97
2.59.42 Marian Mijwaard 14.01.53 GAC Almere 03.05.98
2.59.47 Ria Sleutjes Prins Hendrik Rotterdam 28.04.96
2.59.47 Suzan Nieman Schoorl Rotterdam 12.04.15
2.59.50 Marlies Schillings Unitas West-Berlijn 30.09.84
2.59.55 Marka van Blitterswijk Hellas Utrecht 25.04.11

 


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar mijn Homepage

Back to my Homepage